Sandalai berniukams 25-30 d. Peržiūrėti didžiausią

Sandalai berniukams 25-30 d.

Nauja

Šio modelio batukai pamažinti 5 mm. (Minusuoti nuo vidpadžio ilgio nurodyto prie dydžio.)

Labai lankstūs Itin lankstūs ir patogūs. Batų priekis ir kulnai yra pakietinti, kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį.Natūrali oda bato išorėje ir viduje Viršutinė bato dalis yra pagaminta iš kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės odos. Taip pat ir bado vidus yra iš minkštos odos, siekiant užtikrinti natūralų sąlytį su koja.3D susiuvimo technologija Nauja susiuvimo technologija suteiks maksimalų komportą ir lankstumą. 3D susiuvimo technologija sumažina klijų bei kitų cheminių medžiagų naudojimą. Taip batukai tampa patvaresni.
Amortizacija Batukų vidpadis turi amortizacinių savybių, ties kulniuku yra pagalvėlė.Guminis padas Lengvas, neslidus bei patvarus guminis kaučiuko padas su kojų pirštų apsauga.Lipukai Dėka dvigubų lipukų Jūs galite lengvai nusiauti ir apsiauti batus.

Detaliau

Šios prekės nebeturime

31,00€

ViršusOda
VidusOda
VidpadisOda

Kaip išmatuoti vaiko pėdutę:

Kaip išmatuoti kojytę

Tarp didžiojo piršto ir batuko krašto turi likti 0.5-1cm tarpas. Rekomenduojame batukus pirkti 0,7-1 cm. didesnius nei pėdutė.

Specialistai nerekomenduoja pirkti batų didesnių nei 0,7-1 cm. Su batais, kurie yra per dideli, vaikui sunku vaikščioti, jis gali griuvinėti – gali išsivystyti ir pėdos bėdos;


Vaikiški batai turi tvirtintis: ar „lipukais“, ar raišteliais, ar sagučiais. Nepatariama ikimokyklinio amžiaus vaikams pirkti „laivelių“ ir batų be „nugarėlės“. Jei vaiko pėdutė yra iki 18cm ilgio, tai vaiką būtina apauti batais su tvirtais užkulniais, kurie prilaikys dar nesusiformavusį kulną;

Geriausi yra batai iš natūralių medžiagų. Jie ilgaamžiškesni, vaiko kojytė kvėpuos ir bus sausa, o tai apsaugos nuo pūslių, nepatogumo ir nemalonaus kvapo;

Geriausia, kai batų padai turi kokius nors raštus – taip su grindiniu susidaro trintis, kuri apsaugo vaikus nuo paslydimo ant slidžių paviršių;

Padai turi būti pakankamai tvirti ir stori, kad apsaugotų pėdas nuo traumų, tačiau jie turi būti ir lankstūs, kad galėtų lankstytis kartu su pėda;

 

Esame tikri, kad laikantis šių taisyklių parinksite vaikui tinkamus batus ir atsikratysite rūpesčių bei palipdomų sąnaudų juos keičiant į kitus.

Apie gamintoją:

Dizainas ir gamybos technologija
D.D.Step siūlo aukštos kokybės avalynę pradedantiems vaikščioti kūdikiams ir vaikams. Pasirinkta tinkama avalynė gali įtakoti sveikos pėdos vystymąsi. Kurdami D.D.Step batus mes visada esame labai motyvuoti sukurti tinkamą avalynę mažiesiems. Mums svarbiausia - vaikų sveikata ir gerovė.

Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti batus, kurie būtų madingi, patogūs ir svarbiausia atitinkantys augančio vaiko anatominę pėdos formą. Mūsų batai leidžia pėdai ir pirštams laisvai judėti, garantuojant maksimalią pėdos apsaugą mažylių kasdienės veiklos metu.

D.D.Step batų gamybai yra pasitelkiamos naujausios technologijos. Dauguma mūsų batų yra pagaminti naudojant 3D susiuvimo  technologijas, taip sumažinant klijų bei kitų cheminių medžiagų naudojimą.

ŽALIAVOS
Batai atlieka labai didelį vaidmenį mūsų gyvenime. Mes skiriame daug dėmesio batų gamybai naudojamoms medžiagoms. Aukštos kokybės natūrali oda suteikia minkštumo ir švelnumo jausmą avint D.D.Step avalynę.

LENGVAS, LANKSTUS, NESLIDUS GUMINIS PADAS
D.D.Step avalynės padai gaminami iš natūralaus kaučiuko. Aukštos kokybės guma užtikrina bato pado ilgaamžiškumą, lengvumą bei lankstumą. Jos atsparumo dėka batai ilgiau nesusidėvi.

AUKŠTOS KOKYBĖS ODINIS PAVIRŠIUS
Visa D.D. Step avalynė gaminama iš aukščiausios kokybės natūralios odos.
Aukščiausios rūšies oda yra kruopščiai atrenkama, siekiant užtikrinti odos tvirtumą. Tai lemia puikų vaikiškos avalynės gamybos procesą iki pat pabaigos.

KOJŲ PIRŠTŲ APSAUGA
Bato priekio dizainas ir tinkamas bato vidaus aukštis suteikia aukščiausią pėdos pirštų apsaugą, leidžiant pirštams laisvai judėti.

TVIRTAS UŽKULNIS
Batų  užkulniai yra pakietinti, kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį. Turintis tam tikrą formą PVC standiklis yra tarp viršutinės bato dalies ir vidinio pamušalo, kuris tiesiogiai nesiliečia su vaikų koja, tačiau palaiko kulną stačiu kampu.

VIDPADŽIAI
Visoms batų detalėms mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Todėl ir vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gaminame iš minkštos odos, siekiant užtikrinti naturalų kontaktą su pėda.

EKOLOGIŠKESNĖ AVALYNĖ
Mes visada atkreipiame didelį dėmesį į išskirtinę mūsų produktų kokybę. Mums labai svarbu užtikrinti sveiką aplinką ateities kartoms. D.D.Step stengiasi, kad kiekviena bato detalė būtų saugi, kad jos sudėtyje nebūtų kenksmingų cheminių medžiagų (atitiktų Europos Sąjungos standartus). Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, nuolat yra atliekami laboratoriniai „D.D.Step" batų tyrimai.
Mūsų avalynės pakuotės yra gaminamos iš 100 proc. perdirbto popieriaus.

Specialūs pasiūlymai