prekių sąrašas Ponte 20

ponte20Dėka lanksčių ir elastingų vaikų kojų kaulų, raumenų ir raiščių vaikas gali patenkinti kasdienio gyvenimo iššūkius. Kai kūdikiai pradeda žengti pirmuosius žingsnius, jų kulkšnys daugiausiai krypsta į vidų. Vaikštant kūno svoris daugiausiai tenka jų vidiniam padui. Augant vaikui stiprinami kojos kaulai bei sausgyslės. Norint išlaikyti taisyklingą kojos padėtį bei sveikas kojas tenka daug vaikščioti basomis po gamtą, daryti pratimus.

Apie gamintoją:


ponte20


Dėka lanksčių ir elastingų vaikų kojų kaulų, raumenų ir raiščių vaikas gali patenkinti kasdienio gyvenimo iššūkius.


Kai kūdikiai pradeda žengti pirmuosius žingsnius, jų kulkšnys daugiausiai krypsta į vidų. Vaikštant kūno svoris daugiausiai tenka jų vidiniam padui. Augant vaikui stiprinami kojos kaulai bei sausgyslės.

Norint išlaikyti taisyklingą kojos padėtį bei sveikas kojas tenka daug vaikščioti basomis po gamtą, daryti pratimus.


Kitas pasiūlymas yra nešioti avalynę, kuri atitiktų vaiko vystymuisi reikalingus aspektus. Dažniausiai vaikams nereikia specialios avalynės, nes jiems beaugant jų kojų raumenys yra stiprinami pakankamai, kad išlaikytų kūno svorį ar taisyklingą kūno laikyseną.

Tačiau kartais mes turime padėti vaikui ugdyti tinkamą laikyseną. Tokiu atveju būtina avėti ortopedinius batus, kurie palaikys tinkamą kojos padėtį, padės išvengti kojos raiščių ar raumenų patempimo. Uždaras užkulnis yra pasviręs į išorę, taip jis suteikia tvirtą padėtį kojoms.


Batų supinatorius užtikrina taisyklingą pėdos vystymasi.


Naujų technologijų dėka, kurias naudoja ponte20 ortopedinių batų dizainas yra madingas, vaikai juos noriai nešioja. 5 mm pakėlimas yra tarp batų pado ir vidpadžio.

Batų apsaugos detalė yra sukurta siekiant palikti pakankamai vietos judėti pirštams. Visa Ponte20 avalynė yra gaminama iš aukščiausios rūšies odos. Yra tvirtas užkulnis.


ponte20puikus pasirinkimas tiems, kuriems rūpi, kad vaiko kojos vystytųsi taisyklingai.

Daugiau
kas puslapį

Specialūs pasiūlymai