Rožiniai batai 22-27 d. DA031311A Peržiūrėti didžiausią

Rožiniai batai 22-27 d. DA031311A

Nauja

1 Prekė

Įspėjimas: Paskutinė prekė sandelyje!

33,00€

Čia rasite dydžių lentelę, kuri padės Jums parinkti tinkamo dydžio batukus Jūsų vaikučiui.

1 žingsnis – Išmatuokite vaiko pėdutę

Kaip išmatuoti vaiko pėdutę:

Saiz-Kasut.jpg

* Paimkite popieriaus lapą (tokį, kad tilptų vaiko pėda).

* Pastatykite vaiko pėdutę ant popieriaus lapo.

*Braukite liniją ties kuniuku ir didžiausiu vaiko pirštu.

*Braukite linija nuo kulno centro iki didžiausio piršto.

*Išmatuokite įstrižą liniją

*Prie gauto matmens pridėkite 1 cm.(Pvz., jei Jūsų vaiko pėdutės ilgis yra 10 cm. Batukus planuokite pirkti su 11 cm. vidpadžiu)

Apie gamintoją:

ponte20

Dėka lanksčių ir elastingų vaikų kojų kaulų, raumenų ir raiščių vaikas gali patenkinti kasdienio gyvenimo iššūkius.

Kai kūdikiai pradeda žengti pirmuosius žingsnius, jų kulkšnys daugiausiai krypsta į vidų. Vaikštant kūno svoris daugiausiai tenka jų vidiniam padui. Augant vaikui stiprinami kojos kaulai bei sausgyslės.

Norint išlaikyti taisyklingą kojos padėtį bei sveikas kojas tenka daug vaikščioti basomis po gamtą, daryti pratimus.


Kitas pasiūlymas yra nešioti avalynę, kuri atitiktų vaiko vystymuisi reikalingus aspektus. Dažniausiai vaikams nereikia specialios avalynės, nes jiems beaugant jų kojų raumenys yra stiprinami pakankamai, kad išlaikytų kūno svorį ar taisyklingą kūno laikyseną.

Tačiau kartais mes turime padėti vaikui ugdyti tinkamą laikyseną. Tokiu atveju būtina avėti ortopedinius batus, kurie palaikys tinkamą kojos padėtį, padės išvengti kojos raiščių ar raumenų patempimo. Uždaras užkulnis yra pasviręs į išorę, taip jis suteikia tvirtą padėtį kojoms.


Batų supinatorius užtikrina taisyklingą pėdos vystymasi.


11.jpg

Naujų technologijų dėka, kurias naudoja Ponte20 ortopedinių batų dizainas yra madingas, vaikai juos noriai nešioja. 5 mm pakėlimas yra tarp batų pado ir vidpadžio.

Batų apsaugos detalė yra sukurta siekiant palikti pakankamai vietos judėti pirštams. Visa Ponte20 avalynė yra gaminama iš aukščiausios rūšies odos. Yra tvirtas užkulnis.

Dizainas ir gamybos technologija

Amortizacija. Batukų vidpadis turi amortizacinių savybių, ties kulniuku yra pagalvėlė.
Ponte20 siūlo aukštos kokybės avalynę pradedantiems vaikščioti kūdikiams ir vaikams. Pasirinkta tinkama avalynė gali įtakoti sveikos pėdos vystymąsi. Kurdami Ponte20 batus mes visada esame labai motyvuoti sukurti tinkamą avalynę mažiesiems. Mums svarbiausia - vaikų sveikata ir gerovė.

Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti batus, kurie būtų madingi, patogūs ir svarbiausia atitinkantys augančio vaiko anatominę pėdos formą. Mūsų batai leidžia pėdai ir pirštams laisvai judėti, garantuojant maksimalią pėdos apsaugą mažylių kasdienės veiklos metu.

batų gamybai yra pasitelkiamos naujausios technologijos. Dauguma mūsų batų yra pagaminti naudojant 3D susiuvimo technologijas, taip sumažinant klijų bei kitų cheminių medžiagų naudojimą.

Žaliavos

Guminis padas Lengvas, neslidus bei patvarus guminis kaučiuko padas su kojų pirštų apsauga.
Batai atlieka labai didelį vaidmenį mūsų gyvenime. Mes skiriame daug dėmesio batų gamybai naudojamoms medžiagoms. Aukštos kokybės natūrali oda suteikia minkštumo ir švelnumo jausmą avint Ponte20 avalynę.

Lengvas, lankstus, neslidus guminis padas

Labai lankstūs Itin lankstūs ir patogūs. Batų priekis ir kulnai yra pakietinti, kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį.Natūrali oda išorėje Viršutinė bato dalis yra pagaminta iš kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės odos.Išiimamas vidpadis Vidpadį galima išimti, todėl jie gali būti plaunami ar džiovinami. Vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gaminame iš odos.
Ponte20 avalynės padai gaminami iš natūralaus kaučiuko. Aukštos kokybės guma užtikrina bato pado ilgaamžiškumą, lengvumą bei lankstumą. Jos atsparumo dėka batai ilgiau nesusidėvi. Batukų vidpadis turi amortizacinių savybių, ties kulniuku yra pagalvėlė.

Aukštos kokybės odinis paviršius

Užkulnis Tvirtas užkulnis gali padėti išvengti skoliozės, patempimų ar kelių raiščių traumų. Rekomenduojama vaikams, turintiems problemų su netaisyklingu pėdos statymu ar keliais. Batų padas yra pakreiptas iš vidaus į išorę 5 mm taip išlaikydamas vaiko koją taisyklingoje padėtyje.
Visa Ponte20 avalynė gaminama iš aukščiausios kokybės natūralios odos.
Aukščiausios rūšies oda yra kruopščiai atrenkama, siekiant užtikrinti odos tvirtumą. Tai lemia puikų vaikiškos avalynės gamybos procesą iki pat pabaigos.

Kojų pirštų apsauga, užtrauktukai.

3D susiuvimo technologija Nauja susiuvimo technologija suteiks maksimalų komportą ir lankstumą. 3D susiuvimo technologija sumažina klijų bei kitų cheminių medžiagų naudojimą. Taip batukai tampa patvaresni.
Bato priekio dizainas ir tinkamas bato vidaus aukštis suteikia aukščiausią pėdos pirštų apsaugą, leidžiant pirštams laisvai judėti.

Tvirtas užkulnis

11.jpg
Batų užkulniai yra pakietinti, kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį. Turintis tam tikrą formą PVC standiklis yra tarp viršutinės bato dalies ir vidinio pamušalo, kuris tiesiogiai nesiliečia su vaikų koja, tačiau palaiko kulną stačiu kampu.

Vidpadžiai

Lipukai Dėka dvigubų lipukų Jūs galite lengvai nusiauti ir apsiauti batus.14.jpg
Visoms batų detalėms mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas. Todėl ir vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gaminame iš minkštos odos, siekiant užtikrinti naturalų kontaktą su pėda.

Šilti batukai

Vidpadis su supinatoriumi Vidpadžio viršutinė dalis yra pagaminta iš odos, apatinė - pagaminta iš lanksčios medžiagos EVA - RB, kuri suteiks geresnį komfortą. Rekomenduojama vaikams, turintiems problemų su netaisyklingu pėdos statymu ar keliais. Palaiko taisyklingą užkulnio poziciją net su 5 mm pakreipimu.10.jpg
Ponte20 batukai pritaikyti Lietuviškoms žiemoms. Batukai gaminami naudojant natūralią vilną, dirbtinį kailiuką ar specialų termo pamušalą.

Nepralaidūs vandeniui

Natūrali oda bato išorėje ir viduje Viršutinė bato dalis yra pagaminta iš kruopščiai atrinktos, aukščiausios kokybės odos. Taip pat ir bado vidus yra iš minkštos odos, siekiant užtikrinti natūralų sąlytį su koja.13.jpg
Avalynė apdorota specialia vandeniui atsparia danga, tokiu būdu sukuriamas LOTUS efektas, kuris leidžia batams išlikti švariems, o dėka vandeniui atsparios medžiagos (membrana), avalynė yra atspari drėgmei ir pralaidi orui. Prakaito lašeliai lengvai išgaruos į išorę, o lietaus vandenuo nepateks į bato vidų.

Ekologiškesnė avalynė
Mes visada atkreipiame didelį dėmesį į išskirtinę mūsų produktų kokybę. Mums labai svarbu užtikrinti sveiką aplinką ateities kartoms. D.D.Step/Ponte20 stengiasi, kad kiekviena bato detalė būtų saugi, kad jos sudėtyje nebūtų kenksmingų cheminių medžiagų (atitiktų Europos Sąjungos standartus). Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, nuolat yra atliekami laboratoriniai „D.D.Step/Ponte20" batų tyrimai.
Mūsų avalynės pakuotės yra gaminamos iš 100 proc. perdirbto popieriaus.

ponte20puikus pasirinkimas tiems, kuriems rūpi, kad vaiko kojos vystytųsi taisyklingai.

Specialūs pasiūlymai